• Süleyman Han       Okay Tiryakioğlu - Timaş Yayınları

Süleyman Han Okay Tiryakioğlu - Timaş Yayınları

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

 • Ürün Kodu: AB0018
 • Stok Durumu: 1
 • 24,50₺

  20,00₺

 • KDV Hariç: 20,00₺

Süleyman Han
                       Vehimi, Koca Kurt! Her köşe başından çıkıp dünyanın her yerinde düşmana aman vermeyen gözü kara yiğit! İnsanın doğası nedir Vehimi? İktidar hırsına kapılıp riyakârların fitnesine kanan insana hırs neler yaptırır? Değil mi ki kılıcın iki tarafı da keskindir, değil mi ki Sultan Süleyman en çok sana güvenmiştir Anlat Vehimi, sorgucuların keskin gözlerinin içine bakarak anlat. Sen mi vurdun Sultan Süleymanı sırtından? Sağ kolu olduğun Hünkârına sen mi kıydın?

Süleyman Hanın yanına, vefatından yalnızca yarım saat kadar önce girme fırsatı buldum. Derin, gürültülü soluklar alıp veriyordu Süleyman Han Fısıldadım usulca, Sultanım Ben geldim Sultanım Sessizlik Ruhun umuda bakan aydınlık yüzü ile aklın gerçeğe bakan karanlık tarafı arasında bir gölge vardır. Beni o gölgeye iten de Süleyman Hanın göz kapaklarında gördüğüm o bir anlık kıpırtıydı. Üzerine eğildim, Hünkârım beni işitiyor musunuz? Biraz daha eğildim, yüzümü yüzüne yaklaştırdım, ellerimi yastığının iki yanına dayadım Sonra

Muhteşem bir devir kapanıyor! Görkemli bir rüya son buluyor! Kanuni ve Sultan kitaplarıyla okurları heyecanlı bir serüvene sürükleyen ödüllü romancı Okay Tiryakioğlu, üçlemenin son kitabı Süleyman Hanla geliyor. Nefesinizi tutun; gerçek ile kurgu arasında ki bu kararsız yürüyüşte ihtiyacınız olacak.


Basım Dili: Türkçe

Basım Yeri: Türkiye - İstanbul

Sayfa Sayısı: 304

En / Boy: 13,50 / 21,00 cm

Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Etiketler: Roman - Tarihi